Hatay/Antakya
0551 948 11 15
info@ahenkbilisim.com

Hakkımızda

AHENK Bilişim, müşterileri için web’e yönelik çözümler üretir. Haber yazılımları, sunucu ve hosting hizmetleri, mobil uygulama, reklam çözümleri, CDN, player’lar ve teknik destek anlamında sonuca odaklı hizmetler sunar. Özellikle haber yazılımı konusunda Türkiye’de iyi imkânları sunan bir kuruluş olmanın sorumluluğunu sizlerle paylaşırken, en kaliteli çözümleri üretmek için de büyük gayret sarf ediyoruz.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bugüne, AHENK Bilişim ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

WEB TASARIM 100%
HTML/CSS 100%
SEO 100%
SOSYAL MEDYA 100%

Tecrübeli ve Profesyonel Ekip

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle sizlere özellikle haber yazılımı ve web noktasında arzu ettiğiniz doğrultuda çözümler sunmak için buradayız. Bugüne dek yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren AHENK Bilişim, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bu güne, AHENK Bilişim ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; AHENK Bilişim de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Biz, sunduğumuz inovatif ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

AHENK Bilişim olarak maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyor, müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz. Eğer mevcut gerek haber yazılımı ve gerekse kurumsal olarak web sitenizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, AHENK Bilişim ekibi sizin için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır.

şekilli nick yazma
Hacklink Satın Al
WhatsApp chat