Hatay/Antakya
0551 948 11 15
info@ahenkbilisim.com

Neden mi Biz?

Web Tasarım, Yazılım, SEO & Web Sitesi Tasarımı | HATAY / Antakya

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN ÇOK NEDENİNİZ VAR!

Web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz! Firmanızın kısa sürede markalaşması adına tüm adımları birlikte atalım!

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Ahenk Bilişim; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.

Web tasarım sektöründe; Ahenk Bilişim’ın elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu konusunda bir iddia vardır.

Ahenk Bilişim; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun öz güveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

Ahenk Bilişim imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk duyar.

Ahenk Bilişim olarak, 2006 yılından bugüne yaklaşık 100+ kurumsal firmaya web sitesi projesi teslim ettik. Bu denli tecrübe web tasarım firmaları açısından Ahenk Bilişim’ı en ön sıralara taşıyan özelliklerdendir.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli bir hizmet ile sağlanabileceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında sürekli bir artış ivmesi yakalamıştır.

Ahenk Bilişim şunu iddia eder ki; müşteriyi gerçek anlamda memnun eden şey içi boş cümleler veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her projenin motivasyon ve heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Ahenk Bilişim bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Güncel web tasarım tekniklerini takip ederek, rakiplerden farklı olmayı başararak modern trend web site tasarımları yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Ahenk Bilişim’in gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Birikimiyle, heyecanı; motivasyonuyla, dinamik yapısıyla gücüne güç katmaya devam eden Ahenk Bilişim, tercihiniz olmaktan gurur duyar.

Ahenk Bilişim, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2006’dan günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Ahenk Bilişim tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına, teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Ahenk Bilişim tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Web tasarım ve web yazılım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Ahenk Bilişim, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

Ahenk Bilişim öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal çözüm ortaklarının kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik bir şekilde imza bıraktığı web projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

Ahenk Bilişim, beğeni odaklı çalışır. Tasarımın önemini bilir,

Seçkin müşterilere sahip Ahenk Bilişim; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

Ahenk Bilişim tercih ettiği içerik yönetim sistemleri (CMS) ile web tasarım çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır.

WhatsApp chat